AGILITY/DOGTREKKING stolová hra
Predstavujeme Vám NOVÚ spoločenskú hru venovanú psím športom. Veríme a dúfame, že pri nej strávite príjemné a aj poučné chvíle.
Hra je určená deťom aj dospelým, všetkým agiliťákom a dogtrekerom, ale aj ich pasívnym fanúšikom a úplne všetkým milovníkom psov.
 
Ideálne na krátenie dlhého čakania počas agility pretekov, na jednoduché vysvetlenie pravidiel začiatočníkom a na príjemné chvíle strávené s priateľmi po pretekoch ;)
 
Agility vychádza zo skutočných situácií na parkúre a hráči dodržiavajú platné pravidlá! Samozrejme, na pretekoch agility pes prekonáva stále nový parkúr a vždy len raz :) Ale ani  opakované prekonanie toho istého parkúru nezaručí, že ho so psom prebehnete rovnako. Presne, ako sa to môže stať aj v našej hre. Na rozdiel od pretekov, na našom parkúre sa budú nachádzať viacerí psíkovia naraz. Nebudete si ale prekážať, každý psík prekonáva svoju dráhu svojím tempom a podľa toho, ako šikovne bude jeho psovod hádzať kockou. Prekážky sa prekonávajú v stanovenom poradí podľa ich čísel.
 
 
Dogtrekking je krásny psí šport v prírode. Ide o prekonanie vopred určenej trate v teréne, často musíte prejsť stanovišťami a čakajú na Vás rôzne nástrahy.
 
 
Obsah hry:
Krabica
Obojstranná hracia plocha
4 drevení panáčikovia
1 hracia kocka
Pokyny ku hre
 
 
 
Objednávky/orders - ja@aaj.sk
Cena - 15€